رستوران پایاب کیش

معرفی:رستوران پایاب یکی از رستوران های معروف جزیره زیبای کیش میباشد.این رستوران علاوه بر موقعیت مکانی خوبی که دارد یک مکان مناسب برای صرف غذا های لذیذ میباشدداشتن فضای سنتی و گرم و صمیمی این رستوران را به رستوانی منحصر به فرد و پر طرفدار تبدیل کرده است. ظرفیت این رستوران 300 نفره میباشد.از امکاناتی که این رستوران در اختیار مسافران تور کیش قرار میدهد میتوان به اینترنت رایگان، موزیک زنده و سنتی، پارکینگ اختصاصی، تحویل رایگان غذا به مشتری و پیک، زمین بازی کودکان، رزرو تلفنی میز غذا، سرو صبحانه، رزرو سالن برای مراسم اشاره کرد.آشپز های این رستوران کاملا حرفه ای میباشند و بهترین غذا ها را برای مسافران عزیز تور کیش سرو میکنند.

رستوران پایاب کیش

منو رستوران:رستوران پایاب دارای منوی از انواع غذا های ایرانی، فرنگی و مدرن میباشند.مسافران عزیز تور کیش میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:این رستوران زیبا و سنتی هر روزه از ساعت 12:30 تا 16 و 20:30 تا 1 بامداد آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران تور کیش میباشند.

رستوران پایاب کیش

موقعیت مکانی:کیش، میدان المپیک، اواسط بلوار

پیشنهاد ما:این رستوران با داشتن فضای زیبا و صمیمی و سرو انواع مختلف غذا های لذیذ یک مکان خوب برای صرف غذا و گذراندن لحظاتی شاد در کنار خانوادتان را برای شما عزیزان تور کیش به ارمغان میاورد.

رستوران پایاب کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید