رستوران پوریا کیش

معرفی رستوران : رستوران پوریا یکی از رستوران های سنتی جزیره کیش است . این رستوران با فضای سنتی زیبای خود حال و هوای ویژه را دارا است. در ورودی به سبک درب های قدیمی دوره قاجار با همان طرح و کلون است. بعد از ورود به رستوران با فضای زیبایی که با کاشی کاری ها، کتیبه های برجسته و شیشه های رنگی تزیین شده است مواجه خواهید شد. هر شب در این رستوران برنامه موسیقی زنده سنتی متناسب با محیط رستوران برگزار می شود که طرفداران زیادی در میان مسافران تور کیش دارد. ظرفیت این رستوران 200 نفر است که می توانید برای برگزاری مراسم های خود نیز رزرو قبلی انجام دهید. اینترنت بی سیم از دیگر امکانات این رستوران است که به صورت رایگان می توانید از آن استفاده نمایید. مدیریت این رستوران بر عهده آقای احمدی است.

رستوران پوریا کیش

منو رستوران: منو این رستوران شامل انواع غذاهای سنتی ایرانی و کباب ها می باشد. اما محبوب ترین غذای رستوران در میان مشتریان دیزی سنتی است که به شیوه ی سنگی پخته می شود.

پیشنهاد ما : اگر در جزیره کیش هوای خوردن یک غذای سنتی دل چسب در محیطی زیبا و همراه با موسیقی زنده به سرتان زد، رستوران پوریا یکی از گزینه های مطلوب است. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که قیمت ها در این رستوران کمی بالا است.

رستوران پوریا کیش

ساعت کاری رستوران : از ظهر تا بعد از ظهر برای ناهار و از شب تا نیمه شب برای شام

موقعیت مکانی رستوران : میدان پردیس، طبقه پایین هتل پارمیس کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید