شهر حریره کیش

در کنار یک ساحل صخره ای بسیار زیبا در جزیره کیش یک بندرگاه و شهر باستانی به نام حریره وجود دارد. این شهر که هنوز هم در حال اکتشاف می باشد دارای بقایای ساختمان ها و کانال و هم چنین چاه های آب می باشد که قدمت آن ها به حدود هشتصد سال پیش باز می گردد. وسعت شهر حریره حدود 120 هکتار است . خانه اعیانی کیش که مسافران تور کیش زیادی برای تماشای آن می روند بخشی از این شهر پر رمز و راز می باشد. شهر دارای قسمت های دیگری نظیر حمام، قنات و بخش های دیگری است که هنوز کاربری آن ها برای باستان شناسان روشن نیست. می گویند که حریره نام ملکه ای بوده که بر این شهر حکومت می کرده است و به این علت نام شهر را حریره نهاده اند. شهر حریره در سال 1376 شمسی به ثبت ملی رسیده است.

شهر حریره کیش

شهر حریره کیش

پارک هایلند کیش

پارک هایلند یک شهربازی بسیار مجهز در کیش است. ایسن شهربازی در زمینی به مساحت 30000 متر مربع و در اواخر دهه هفتاد در جزیره کیش افتتاح شده است. شهربازی هایلند یکی از مجهزترین شهربازی های کشور محسوب می شود که انواع و اقسام بازی های مختلف را در خود جای داده است. ترن، رنجر، رودخانه وحشی، تاب، سینما و ماشین برقی تنها تعدادی از وسایل بازی این پارک هستند. در کنار شهربازی یک پارک و فضای سبز نیز برای استراحت وجود دارد. هم چنین مجموعه رستوران این شهربازی آماده پذیرایی از شما مسافران تور کیش می باشد.

پارک هایلند کیش

جت اسکی در کیش

یکی از بهترین تفریحات در جزیره کیش جت اسکی می باشد که بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است. برای استفاده از جت اسکی لازم است که شرایط مورد نیاز آن را بدانید.

شرایط استفاده از جت اسکی عبارتند از:

1- به هر خانواده بیش از یک دستگاه جت اسکی داده نمی شود.

2- افرادی که وزن بالایی دارند باید به تنهایی از جت اسکی استفاده کنند.

3- پوشیدن جلیقه نجات الزامیست.

4- مطالعه دقیق و پر کردن فرم قرارداد اجاره جت اسکی

5- از سوار شدن خردسالان به لحاظ تامین امنیت جلوگیری می شود.

6-عدم اجرای هر گونه مانور آکروباتیک و خطرناک

7- رعایت فاصله 100 متری با هر گونه شناور و اسکله و مانع

گردشگران و مسافران تور کیش امیدواریم که با رعایت قوانین و شرایط نهایت لذت را از جت اسکی ببرند و سفر خوشی را سپری نمایند.

جت اسکی در کیش

جت اسکی در کیش

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان ساحلی شنی و استاندارد مخصوص تفریح و شنای آقایان است. اگرچه در کل سواحل جزیره شنا کردن برای آقایان آزاد می باشد اما با توجه به امکانات ارائه شده در ساحل آقایان ما شنا در این ساحل را به شما مسافران تور کیش پیشنهاد می کنیم. پلاژ آقایان که در شمال شرقی جزیره قرار دارد دارای مساحتی بالغ بر 10000 متر مربع می باشد. پلاژ دارای زمین ورزش ها ساحلی نظیر والیبال، هندبال و فوتبال می باشد. هم چنین می توانید از امکانات دیگری نظیر ماساژ استفاده کنید. وجود نجات غریق ها در این ساحل این اطمینان را به شما می دهد که در صورت بروز مشکل سریعا امداد رسانی انجام می گیرد. ساحل آقایان دارای نورپردازی نیز می باشد که امکان شنا در شب را نیز به شما می دهد.

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان کیش

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع در سواحل شمالی جزیره کیش احداث گردید. از امکانات پلاژ بانوان کیش می توان به تخت و سایبان، والیبال ساحلی، دوش صحرایی و سرپوشیده، بوفه، رختکن، ماساژ، سالن بدنسازی، غواصی، پارکینگ و ... اشاره کرد. این محوطه مخصوص بانوان می باشد که در زمان خاصی از شبانه روزی قابل استفاده است. بانوان می توانند تجربه خوشی را از شنا در این ساحل داشته باشند و از امکانات رفاهی ان استفاده نمایند.

آدرس : کیش، خیابان سنایی، انتهای خیابان آریان

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش