هتل کوثر کیش

هتل کوثر یکی از هتل های تک ستاره کیش است که در نزدیکی ساحل زیبای جزیره کیش قرار گرفته است و دارای ساحل شنی اختصاصی می باشد. هتل کوثر دارای 24 واحد اقامتی به صورت سوئیت می باشد که برای شما مهمانان گرامی تور کیش دارای امکانات یخچال، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، اینترنت و تلفن می باشد. رستوران هتل کوثر انواع غذاهای ایرانی را برای شما مسافران تور کیش ارائه می دهد. هم چنین کافی شاپ هتل انواع نوشیدنی های سرد و گرم را به شما ارائه می دهد. از دیگر امکانات هتل کوثر می توان به تاکسی سرویس، پذیرش 24 ساعته،‌ صندوق امانات، لاندری، روم سرویس، پارکینگ، فضای سبز ، نمازخانه و ... اشاره کرد.

هتل کوثر کیش

هتل کوثر کیش

هتل قاصدک کیش

هتل قاصدک کیش از هتل های تک ستاره جزیره کیش است که در فاصله 20 دقیقه از دریا قرار گرفته است. موقعیت مکانی هتل قاصدک بسیار خوب می باشد و به مراکز خرید و دیدنی های کیش نزدیک است. این هتل دارای اتاق های دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته می باشد که اتاق ها بسیار تمیز هستند. امکاناتی که هتل قاصدک برای مسافران و گردشگران تور کیش ارائه می دهد شامل رستوران، کافی شاپ، نمازخانه، اینترنت، تاکسی سرویس، لابی، یخچال، تلویزیون و ... می باشد.

هتل قاصدک کیش

هتل ققنوس کیش

هتل یک ستاره ققنوس کیش یکی از هتل های میدان معروف امیر کبیر جزیره کیش است. این هتل با موقعیت مکانی بسیار خوب در فاصله 6 دقیقه ای فرودگاه بین المللی کیش و در فاصله ی بسیار کوتاه از مراکز خرید قرار گرفته است. این هتل دارای قیمت بسیار مناسبی بوده و واحدهای اقامتی آن به صورت سوئیت های دو تا شش نفره می باشند. در محوطه بیرونی هتل و در کنار فضای سبز یک سفره خانه سنتی قرار گرفته و رستوران و کافی شاپ در داخل ساختمان هتل قرار دارند. این هتل به تازگی و برای ارائه خدمات بهتر به شما مسافران تور کیش بازسازی شده است. از دیگر امکانات این هتل می توان به تاکسی سرویس، پذیرش 24 ساعته، روم سرویس، ترانسفر فرودگاهی و ... اشاره کرد.

هتل ققنوس کیش

هتل ققنوس کیش

هتل دیدار کیش

هتل دیدار از جمله هتل های تک ستاره جزیره کیش است که در بلوار نیایش و در نزدیکی بازار عربها قرار گرفته است. این هتل کمی از دیگر مراکز خرید کیش دور می باشد و برای دسترسی به آن ها باید مسافتی را با تاکسی یا ماشین طی کنید. در این هتل 52 اتاق وجود دارد که بسیار تمیز بوده و با قیمت بسیار مناسبی می توانید آن ها را رزرو نمایید. در این اتاق ها امکانات یخچال، تلویزیون،‌ سیستم تهویه مطبوع، اینترنت و تلفن وجود دارد. لازم به ذکر است که این هتل به تازگی نوسازی شده و تجهیزات و لوازم آن تعویض گشته است. هتل دیدار تا فرودگاه بین المللی کیش تنها 15 دقیقه فاصله دارد که برای شما مسافران گرامی تور کیش از طرف هتل ترانسفر فودگاهی در نظر گرفته شده است. از دیگر امکانات این هتل می توان به رستوران، کافی شاپ ، گشت شهری، تاکسی سرویس و لابی اشاره کرد.

هتل دیدار کیش

هتل دیدار کیش

هتل خاتم کیش

هتل خاتم، یکی از هتل های یک ستاره جزیره است که در بلوار میرمهنا قرار دارد. این هتل در نزدیکی ساحل شرقی و بازار صفین قرار گرفته است و از مرکز جزیره و مراکز خرید کمی دور است. هتل ، یکی از هتل های قدیمی جزیره است که در سال 1376 افتتاح و در سال 1395 بازسازی شده است. این هتل دارای 32 اتاق دوتخته، سه تخته و چهار تخته است که برای شما مسافران تور کیش دارای امکانات یخچال، تلویزیون، تهویه مطبوع و حمام هستند. رستوران هتل که در واقع سالن تشریفات آن نیز می باشد، با ظرفیت 150 نفر انواع غذاهای ایرانی را برای شما سرو خواهد کرد. دیگر امکانات هتل شامل فضای سبز، کافی شاپ، کرایه اتومبیل، اینترنت، لاندری، روم سرویس و پذیرش 24 ساعته است.

هتل خاتم کیش

هتل خاتم کیش