هتل کوثر کیش

هتل کوثر کیش از هتل های تک ستاره که در نوار ساحلی جزیره کیش واقع شده است. این هتل دارای 24 اتاق دو تخته، سه تخته و پنج تخته می باشد. هتل کوثر کیش به دور از مرکز شهر کیش و نزدیک پارک دلفین ها می باشد و همچنین دارای ساحل اختصاصی نیز است. فاصله هتل تا فرودگاه 10 دقیقه می شود. از امکاناتی که هتل کوثر کیش برای مسافران تور کیش ارائه می دهد می توان به رستوران، کافی شاپ، نمازخانه، صندوق امانات، اینترنت، تهویه مطبوع، پارکینگ و ... اشاره داشت.

هتل کوثر کیش

هتل قاصدک کیش

هتل قاصدک کیش از هتل های تک ستاره جزیره کیش است که در فاصله 20 دقیقه از دریا قرار گرفته است. موقعیت مکانی هتل قاصدک بسیار خوب می باشد و به مراکز خرید و دیدنی های کیش نزدیک است. این هتل دارای اتاق های دو تخته، سه تخته، چهار تخته و پنج تخته می باشد که اتاق ها بسیار تمیز هستند. امکاناتی که هتل قاصدک برای مسافران و گردشگران تور کیش ارائه می دهد شامل رستوران، کافی شاپ، نمازخانه، اینترنت، تاکسی سرویس، لابی، یخچال، تلویزیون و ... می باشد.

هتل قاصدک کیش

هتل ققنوس کیش

هتل ققنوس کیش از هتل های با قیمت مناسب تک ستاره کیش می باشد. هتل ققنوس کیش در انتهای بلوار دریا قرار گرفته و از لحاظ دسترسی  به بازارهای کیش و همچنین اسکله تفریحی کیش در موقعیت مناسبی قرار گرفته است. امکانات هتل ققنوس شامل رستوران، کافی شاپ، پارکینگ، صندوق امانات، فضای سبز، اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع، تاکسی سرویس و... می باشد.

هتل دیدار کیش

هتل دیدار از جمله هتل های تک ستاره جزیره کیش است که در بلوار نیایش و در نزدیکی بازار عربها قرار گرفته است. این هتل کمی از دیگر مراکز خرید کیش دور می باشد و برای دسترسی به آن ها باید مسافتی را با تاکسی یا ماشین طی کنید. در این هتل 52 اتاق وجود دارد که بسیار تمیز بوده و با قیمت بسیار مناسبی می توانید آن ها را رزرو نمایید. در این اتاق ها امکانات یخچال، تلویزیون،‌ سیستم تهویه مطبوع، اینترنت و تلفن وجود دارد. لازم به ذکر است که این هتل به تازگی نوسازی شده و تجهیزات و لوازم آن تعویض گشته است. هتل دیدار تا فرودگاه بین المللی کیش تنها 15 دقیقه فاصله دارد که برای شما مسافران گرامی تور کیش از طرف هتل ترانسفر فودگاهی در نظر گرفته شده است. از دیگر امکانات این هتل می توان به رستوران، کافی شاپ ، گشت شهری، تاکسی سرویس و لابی اشاره کرد.

هتل دیدار کیش

هتل دیدار کیش

هتل خاتم کیش

هتل خاتم، یکی از هتل های یک ستاره جزیره است که در بلوار میرمهنا قرار دارد. این هتل در نزدیکی ساحل شرقی و بازار صفین قرار گرفته است و از مرکز جزیره و مراکز خرید کمی دور است. هتل ، یکی از هتل های قدیمی جزیره است که در سال 1376 افتتاح و در سال 1395 بازسازی شده است. این هتل دارای 32 اتاق دوتخته، سه تخته و چهار تخته است که برای شما مسافران تور کیش دارای امکانات یخچال، تلویزیون، تهویه مطبوع و حمام هستند. رستوران هتل که در واقع سالن تشریفات آن نیز می باشد، با ظرفیت 150 نفر انواع غذاهای ایرانی را برای شما سرو خواهد کرد. دیگر امکانات هتل شامل فضای سبز، کافی شاپ، کرایه اتومبیل، اینترنت، لاندری، روم سرویس و پذیرش 24 ساعته است.

هتل خاتم کیش

هتل خاتم کیش