کیبل اسکی کیش

کیبل اسکی یکی از ورزش های مهیجی است که در سال های اخیر مورد توجه مسافران تور کیش قرار گرفته است. پیست کیبل اسکی جزیره نخستین پیست این ورزش در خاورمیانه می باشد که در نزدیکی اسکله بزرگ تفریحی قرار گرفته است. کیبل اسکی یا همان اسکی روی آب ورزشی است که در آن شما روی یک تخته اسکی قرار می گیرید که به وسیله یک طناب محکم به طناب های برج های بالای سرتان متصل شده است و با حرکت اهرم های این برج شما روی آب اسکی می کنید. در پیست کیبل اسکی کیش پنج برج وجود دارد که طول مسیر هرکدام 860 متر است و سرعت شما بر روی آب به حدود 62 کیلومتر نیز می رسد. استفاده از کیبل اسکی برای کودکان بالای سه سال در این پارک بلا مانع است و تمامی استاندارد های ایمنی در پیست جزیره کیش رعایت شده اند تا شما گردشگران گرامی با خیال راحت به تفریح بپردازید. 

 کیبل اسکی کیش

کیبل اسکی کیش

شهر حریره کیش

در کنار یک ساحل صخره ای بسیار زیبا در جزیره کیش یک بندرگاه و شهر باستانی به نام حریره وجود دارد. این شهر که هنوز هم در حال اکتشاف می باشد دارای بقایای ساختمان ها و کانال و هم چنین چاه های آب می باشد که قدمت آن ها به حدود هشتصد سال پیش باز می گردد. وسعت شهر حریره حدود 120 هکتار است . خانه اعیانی کیش که مسافران تور کیش زیادی برای تماشای آن می روند بخشی از این شهر پر رمز و راز می باشد. شهر دارای قسمت های دیگری نظیر حمام، قنات و بخش های دیگری است که هنوز کاربری آن ها برای باستان شناسان روشن نیست. می گویند که حریره نام ملکه ای بوده که بر این شهر حکومت می کرده است و به این علت نام شهر را حریره نهاده اند. شهر حریره در سال 1376 شمسی به ثبت ملی رسیده است.

شهر حریره کیش

شهر حریره کیش

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان ساحلی شنی و استاندارد مخصوص تفریح و شنای آقایان است. اگرچه در کل سواحل جزیره شنا کردن برای آقایان آزاد می باشد اما با توجه به امکانات ارائه شده در ساحل آقایان ما شنا در این ساحل را به شما مسافران تور کیش پیشنهاد می کنیم. پلاژ آقایان که در شمال شرقی جزیره قرار دارد دارای مساحتی بالغ بر 10000 متر مربع می باشد. پلاژ دارای زمین ورزش ها ساحلی نظیر والیبال، هندبال و فوتبال می باشد. هم چنین می توانید از امکانات دیگری نظیر ماساژ استفاده کنید. وجود نجات غریق ها در این ساحل این اطمینان را به شما می دهد که در صورت بروز مشکل سریعا امداد رسانی انجام می گیرد. ساحل آقایان دارای نورپردازی نیز می باشد که امکان شنا در شب را نیز به شما می دهد.

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان کیش

پارک هایلند کیش

پارک هایلند یک شهربازی بسیار مجهز در کیش است. ایسن شهربازی در زمینی به مساحت 30000 متر مربع و در اواخر دهه هفتاد در جزیره کیش افتتاح شده است. شهربازی هایلند یکی از مجهزترین شهربازی های کشور محسوب می شود که انواع و اقسام بازی های مختلف را در خود جای داده است. ترن، رنجر، رودخانه وحشی، تاب، سینما و ماشین برقی تنها تعدادی از وسایل بازی این پارک هستند. در کنار شهربازی یک پارک و فضای سبز نیز برای استراحت وجود دارد. هم چنین مجموعه رستوران این شهربازی آماده پذیرایی از شما مسافران تور کیش می باشد.

پارک هایلند کیش

جت اسکی در کیش

یکی از بهترین تفریحات در جزیره کیش جت اسکی می باشد که بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است. برای استفاده از جت اسکی لازم است که شرایط مورد نیاز آن را بدانید.

شرایط استفاده از جت اسکی عبارتند از:

1- به هر خانواده بیش از یک دستگاه جت اسکی داده نمی شود.

2- افرادی که وزن بالایی دارند باید به تنهایی از جت اسکی استفاده کنند.

3- پوشیدن جلیقه نجات الزامیست.

4- مطالعه دقیق و پر کردن فرم قرارداد اجاره جت اسکی

5- از سوار شدن خردسالان به لحاظ تامین امنیت جلوگیری می شود.

6-عدم اجرای هر گونه مانور آکروباتیک و خطرناک

7- رعایت فاصله 100 متری با هر گونه شناور و اسکله و مانع

گردشگران و مسافران تور کیش امیدواریم که با رعایت قوانین و شرایط نهایت لذت را از جت اسکی ببرند و سفر خوشی را سپری نمایند.

جت اسکی در کیش

جت اسکی در کیش